Aanwezig bij de Netherlnds Invitationals

Gepubliceerd op 15 juni 2024 om 05:41

Wahoo Swimming op de Netherlands Invitationals

Wij zijn verheugd om aan te kondigen dat Wahoo Swimming aanwezig zal zijn tijdens de zwemwedstrijd Netherlands Invitationals op 6 juli in het Pieter van den Hoogenband zwemstadion te Eindhoven. We kijken er enorm naar uit om hier de laatste wedstrijd van het seizoen te zwemmen en onze krachten te meten met de leukste zwemmers uit het land.

Na de wedstrijd nodigen we al onze leden en en vrijwillers van wahoo swimming uit voor een gezellige BBQ bij de hoofdtrainer thuis. Dit wordt een fantastische gelegenheid om samen te komen, te genieten van heerlijk eten en de prestaties van ons team te vieren.

We hopen jullie allemaal te zien op 6 juli en samen maken we er een onvergetelijke dag van!

Datum: 6 juli
Locatie: Pieter van den Hoogenband zwemstadion, Eindhoven
Evenement: Netherlands Invitationals
Na afloop: BBQ bij de hoofdtrainer thuis

Met sportieve groet,
Het Wahoo Swimming Team